Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Ned 17 Avg 2014, 19:00
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zaplet ove intrigantne priče počinje krajem 19. veka nakon što prelepoj služavki Pepi Agire, gazda i ljubavnik Karlos Kastro otme sina i preda ga svojoj ženi. Primorana da se odvoji od sina Martina i ove porodice, Pepa ponižena odlazi, ali se zaklinje da svoje dete neće nikada zaboraviti i da će ga kad-tad vratiti. Nastavlja sama borbu sa nedaćama i obučava se za babicu. Godine prolaze i Pepa će se već kao iskusna babica obreti u ruralnom mestu Puente Vijeho (Stari Most). Tu sreće Tristana Montenegra, vojnika koji se posle godina ratovanja vraća kući labilnoj ženi Angustiji i sinu kog zapravo i ne poznaje. Između Pepe i Tristana rađa se ljubav. Njihova romansa je nemoguća i rastanak je neizbežan.
U međuvremenu, Pepa na razne načine pokušava da vrati svog sina, a prošlost koja joj je uništila život ponovo će zakucati na vrata. U Puente Vijeho stiže Karlos Kastro, Martinov otac. Mračne tajne prošlosti, koje su isplivale na površinu, prete... U Starom Mostu svi kriju neku tajnu.

Uloge: Aleks Gadea, Megan Montaner, Sara Balesteros, Maria Mouzas, Alehandra Onieva, Sandra Servera

Produkcija: Španija, 2011.


Poslednji izmenio _lucian dana Ned 17 Avg 2014, 19:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Ned 17 Avg 2014, 19:01
Gledao sam, ali mi je serija dosadna.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Ned 17 Avg 2014, 19:02
MISA ::Gledao sam, ali mi je serija dosadna.
Takođe, gledala sam samo na početku.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Ned 17 Avg 2014, 19:07
Skroz sam zaboravila ovu seriju. kez Emitovala se na prvoj ja mislim. Predivna, u nekim scenama jeste pomalo dosadna, ali ne kvari celokupan utisak. Volim serije koje opisuju zivot pre mnogo godina, a ova jeste jedna od njih.
Anonymous
Gost
Gost

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Sre 20 Avg 2014, 11:59
Strašno dosadna.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Sre 20 Avg 2014, 13:40
The.Stefy. ::Strašno dosadna.
Anonymous
Gost
Gost

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Sre 20 Avg 2014, 13:42
Anonymous
Gost
Gost

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Sre 20 Avg 2014, 13:42
_carolina
_carolina
Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Postovi : 664
$ : 764

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Pon 25 Avg 2014, 14:32
Pogledam tu i tamo na Telmi, dobra je serija, sviđa mi se...ali ima mnogo epizoda, 850, pa ne mogu da se zamaram oko nje.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Pon 25 Avg 2014, 14:36
Je l' se ova serija na Prvoj emitovala do kraja ili su je ukinuli? happy
Sponsored content

El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta Empty Re: El Secreto de Puente Viejo/Tajna starog mosta

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu