Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez

+4
Lilly
Maja
Lazar_
Ordinary girl
8 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 17:47
Uvek će mu se vratiti: Justin zna kako da ubedi Selenu da mu sve oprosti!

[You must be registered and logged in to see this image.]

I pored toga što je njena porodica navodno protv njihove veze i što izvori tvrde da ju je on povredio u više navrata, Selena Gomez ponovo se vratila Justinu Bieberu, a mediji pišu da će ona uvek biti spremna da mu oprosti.
Justin je nedavno ponovo viđen u društvu manekenke Chantel Jeffries i Selena navodno nije bila srećna zbog toga, što je izazvalo nove sukobe u njihovoj vezi. Ipak, on je uspeo da je nagovori da mu sve oprosti. “Selena je videla fotografije Justina i Chantel i pitala ga je za to. Bila je ljuta, ali on ju je uverio da između njih nije bilo ništa. Justin tačno zna kako da je smiri i ona veruje da on nije ništa pogrešno uradio”, otkrio je izvor za Hollywood Life, te dodao da je ona čak spremna i da prihvati njegova neverstva. “To je Justinov način života i ona je naučila da se nosi sa tim.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 17:49
Prijateljica Selene Gomez otkriva: Uvek sam iskrena kada joj dajem ljubavne savete!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dok su mediji pisali da su brojni prijatelji okrenuli leđa Seleni Gomez zbog veze sa Justinom Bieberom, njena prijateljica Mirtha Michelle kaže da je prema njoj uvek iskrena kada joj daje ljubavne savete.
Mirtha je jedna od pevačicinih bliskih prijatelja, a u maju je predstavila svoju knjigu “Letters, to the Men I Have Loved”, na događaju kojem je i Sel prisustvovala. U razgovoru za E! News, ona je otkrila detalje o njihovom odnosu. “Selena je moja dobra prijateljica, ona je veoma simpatična devojka. Iako je mlađa od mene… To je smešno jer ja ne gledam televiziju i ne znam šta se sve dešava, a kada sam je upoznala mislila sam da je starija. Mislila sam da je dve godine starija nego što jeste. Ona je tako zrela za svoje godine. Često mi daje savete, a ja joj kažem ‘Stani, ja sam napisala knjigu’”, našalila se ona i dodala: “Ja sam veoma iskrena i prijateljima uvek govorim istinu, jer mora postojati neko ko će to da im kaže. Ponekad kada razgovaramo sa prijateljima oni žele da izbegnu problem ili a ulepšaju stvari, ali uvek treba govoriti istinu i biti iskren.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 17:52
Nekad najbolje prijateljice: Demi prestala da prati Sel pa je i izvređala!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez i Demi Lovato znaju se čitav svoj život, još od detinjstva koje su provele glumeći u seriji “Barney & Friends”. Međutim, izgleda da su dve devojke koje su se toliko volele sad u velikoj svađi.
Demi i Sel zbog obaveza su se vrlo retko viđale prethodnih godina a obe su uvek pričale kako im je zbog toga vrlo krivo. Međutim, Demi je sad odlučila da otkači svoju najbolju drugaricu – prvo je prestala da je prati na tviteru a onda je na Instagramu objavila fotografiju na kojoj pliva a uz komentar: “Plivam dalje, daleko od tvojih gluposti, ćao ku*ko”. Shvativši ipak da će zbog toga biti na meti tabloida, ona je ubrzo obrisala sliku, ali već je bilo kasno. Šta se tačno desilo i koliko će sekundi proći pre nego što mediji označe Justina Biebera kao krivca, ostaje da vidimo, ali sve ovo je veliki šok!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 17:53
Justin Bieber optužen da je uništio prijateljstvo Demi i Selene!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao što smo i predvideli, američki mediji odmah su potražili krivca za kraj prijateljstva između Selene Gomez i Demi Lovato pa kažu da je problem napravio Justin Bieber!
Demi je navodno kao i Taylor Swift iznervirana time što se Selena po ko zna koji put vratila Justinu Bieberu i jednostavno želi da digne ruke od nje. “Demi je pokušala da pomogne Seleni da se reši loših navika i da se konačno otarasi Justina Biebera a po svemu sudeći, Sel ne želi da je sluša”, priča jedan izvor za HollywoodLife i dodaje kako se zbog toga što toliko želi da bude s Biebsom, pevačica i glumica gubi prijatelje.
“Demi stvarno ne treba još jedna drama u životu, naučila je kako bi trebalo da se reši ljudi koji je sputavaju a tu spada i Selena. To što je prestala da je prati signal je da joj je svega dosta. Muka joj je što Selena stalno traži pomoć a onda na kraju opet uradi po svom” dodaje isti insajder. Misliš li da se svet Selene Gomez zaista raspada otkako je ponovo sa Biebsom?
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 17:57
Pogledaj trejler za novi fim Selene Gomez!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon provokativne uloge u filmu “Spring Breakers”, Selena Gomez snimila je novi film, a ovog puta radi se o tinejdžerskoj komediji “Behaving Badly”.
U trejleru koji je juče objavljen, vidimo da Sel glumi Ninu Pennington, u koju se zaljubljuje Rick Stevens, kojeg igra Nat Wolff, i koji će uraditi sve da osvoji njeno srce. “Behaving Badly” premijerno će biti prikazan 1. avgusta.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 17:58
Ikona stila: Selena Gomez predstavila svoju novu modnu kolekciju!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez uzor je mnogim devojkama, ne samo kada je reč o muzici, već i o njenom izgledu i stilu oblačenja, pa je ona rešila da pomogne svima koji žele da se oblače poput nje.
Slavna pevačica predstavila je svoju novu modnu kolekciju “Dream Out Loud”, koja će od sutra biti dostupna u Kmart prodavnicama. Od sportskih jakni i majica do elegantnijih suknji, Sel se potrudila da kreira komade koji će odgovarati svima, bez obzira na godine ili građu. Nema sumnje da će kolekcija postići veliki uspeh!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 17:59
Da li će joj to pomoći: Selenu nagovaraju da ponovo ode na rehabilitaciju!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez navodno se u poslednje vreme ponovo suočava sa problemima, pa je njeni najbliži nagovaraju da ponovo ode na kliiku za rehabiliraciju.
Selenini problemi uzrokovani su njenim odnosom sa Justinom Bieberom, ali i prijateljstvom sa Demi Lovato, koje je navodno uzdrmano. Zato su njena porodica i prijatelji zabrinuti i pokušavaju da je nagovore da ponovo ode na lečenje. “Oni je nagovaraju da de na rehabilitaciju već ovog vikenda. Ona je u haosu zbog Justina, ali i zbog Demi”, otkrio je izvor za HollywoodLife.
Pevačicini bližnji se brinu da bi ovaj vikend mogao a bude presudan, zbog praznika Dana nezavisnosti. “Ovih dana zbog praznika svi izlaze i idu na žurke, a ljudi iz njene okoline plaše se da bi ona mogla da završi u nevolji pa žele da joj pomognu što pre je moguće.”
Sel je već bila na rehabilitaciji u januaru ove godine iz nekoliko razloga, ali njen tim misli da nije dovoljno dugo ostala.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 18:01
Pod stresom zbog Demi i Jusa: Porodica primorava Selenu da ode na lečenje?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez navodno je ponovo u jako lošem psihičkom stanju i to zbog toga što je u poremećenim odnosima sa Justinom Bieberom ali i nekad najboljom prijateljicom Demi Lovato.
Demi je navodno nedavno otkačila Selenu – prvo je prestala da je prati na tviteru a onda je i ostavila poruku koja glasi: “Plivam dalje od tvojih gluposti ku*ko”. S obzirom da Demi ne prati mnogo ljudi na Tviteru, više niko ne sumnja da su dve devojke u svađi, pogotovu što niti jedna od njih to nije htela da demantuje prethodnih dana.

[You must be registered and logged in to see this image.]

“Ona je u haosu posle svega što joj je Justin uradio i kako se igrao njenim emocijama”, priča jedan izvor za HollywoodLife. “Ona jako teško podnosi sve što joj se dešava u vezi Justina i Demi.” Isti insajder zbog toga navodi da je njena porodica jako zabrinuta i da je ubeđuje kako bi bilo najpametnije da na neko vreme nestane iz javnosti i počne s lečenjem dok ne bude prekasno.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 18:02
Ponovo raskid: Justin i Selena se posvađali zbog svadbe!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako su preneli svi mediji, Justin Bieber i Selena Gomez su po ko zna koji put raskinuli a nakon do sad najžešće svađe koja je izbila prethodnog vikenda.
Kako je rečeno, seme razdora uneo je Scooter Braun koji je Justinu izričito poručio da ne dovodi Selenu na njegovo venčanje u subotu. “Scooter je jasno poručio Justinu kako poziva samo njega jer ne želi da on i Selena budu u centru pažnje”, priča jedan izvor za HollywoodLife i dodaje kako je Sel zbog toga pobesnela. “Justin je poslušao Scootera a to je naljutilo Selenu pa je izbila svađa nakon čega je usledio i raskid.
Naučili smo da pisanju HollywoodLifea baš i ne treba puno verovati, ali ostaje činjenica da Sel zaista nije bilo na venčanju Scootera!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Uto 12 Avg 2014, 18:04
Tužna Sel obećava Selenatorima nakon raskida s Biebsom: Slušaću vas, uvek ste u pravu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Većina Selenatora molila je Selenu da se ne vezuje ponovo za Biebsa jer su sigurni da će ona ponovo ostati povređena.
Sad kad je usledio još jedan buran raskid, pevačica i glumica obratila se upravo njima. Selenatori su danas i srećni i tužni – jako im je drago što njihova ljubimica više nije sa Biebsom ali sa druge strane pate jer znaju da je njoj sad jako teško. Koliko voli svoje fanove Sel je ilustrovala fotkom na Instagramu na kojoj možemo videti poruke Selenatora koje glasi: “Volimo te. Nemoj dozvoliti da te bilo ko povredi. Tu smo za tebe, boli nas kad si povređena” ili “Devojko, ostavi Justina! Vaša veza je toksična”.
Sel očigledno gorko žali što Selenatore nije više slušala pa im je poručila: “Uvek vas slušam i obično ste u pravu.” Glumica i pevačica ne krije da joj je upravo podrška fanova sad jako potrebna i da ih sad voli još jače.
Sponsored content

Selena Gomez - Page 3 Empty Re: Selena Gomez

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu