Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Ned 10 Avg 2014, 20:31

[You must be registered and logged in to see this image.]

Napušteni anđeo (šp. Cuidado con el angel) meksička je telenovela, produkcijske kuće Televisa, snimana tokom 2008. i 2009.
U Srbiji je prikazivana tokom 2009. na televizija Pink.


Sinopsis
Mariju Hesus Maričuj (šp. Marichuy), nepravilno Maričui, majka je odmah po rođenju dala svešteniku jer je verovala da umire. Sa 15 godina ona beži iz sirotišta i živi na ulici boreći se da preživi, ali jednog dana napada je pijanac, nakon čega ona ima traume od muškaraca i noćne more. Kandelarija nudi devojci svoj dom i prema njoj se odnosi kao majka. Maričuj završava na sudu, a od zatvora je spasava psihoanalitičar Huan Migel San Roman, koji želi da joj pomogne u životu i tako je uzima pod starateljstvo. Ona mora da živi u kući sa njim, njegovom kćerkom Majitom i taštom Onelijom.
Iako Huan Migel veruje da je udovac, njegova prva žena Vivijana je živa i putuje svetom, a njena majka za to vreme zagorčava život Maručuji. Kako vreme prolazi, Huan Migel i Maričuj se zaljubljuju i venčavaju, ali već jutro nakon svadbe ona shvata da je njen muž u stvari muškarac koji ju je napao kada je bila devojčica i beži od njega. Kasnije saznaje da je trudna i kada to pokuša da saopšti Huan Migelu, on ne želi da je sasluša jer joj ne veruje, a i njihov brak nije važeći budući da se Vivijana vratila u njegov život glumeći da ima amneziju.

Uloge
Maite Peroni -Marija de Hesus Maričuj
Vilijam Levi -Huan Migel San Roman
Laura Zapata- Onelija Montenegro
Šerlin -Rosio San Roman Bustos
Najlea Norvind- Vivijana Majer
Elena Roho- Sesilija Santos de Velarde
Abraham Ramos- Adrijan Gonzales
Afrika Zavala- Elsa Maldonado
Ana Isabel -Beatris de Garibaj
Ana Patrisija Roho- Estefanija Rohas
Arturo Karmona -Amador Robles


Zanimljivosti o seriji
U jednoj sceni telenovele "Cuidado con el angel" na televizoru se pojavljuje epizoda telenovele "Al Diablo con los guapos".
Stolica, koja je korištena kao dio scenografije u jednoj prostoriji vile Juana Miguela San Romana u telenoveli "Cuidado con el angel" ponovno je poslužila scenografima, ali ovaj put u prostoriji vile u telenoveli "Sortilegio".
Oca Anselma u seriji "Cuidado con el angel" sve do smrti igrao je Miguel Corcega. Scenaristi serije bili su u dilemi da li da Anselma ubiju (prema nezvaničnim podacima Isabela je ta koja ga je trebala ubiti) ili da ga zamijeni drugi glumac. Odlučena je ova druga varijanta, jer je lik bio neophodan u razvoju ljubavne priče izmađu Marichuy i Juana Miguela. Hector Gomez je nastavio ondje gdje je Miguel Corcega stao.
Glumica Maite Perroni je u telenoveli "Cuidado con el angel" kao Marichuy, za potrebe snimanja čak četiri puta oblačila vjenčanicu.
U jednoj sceni Evita Munoz Chachita (Candelaria) sluša radio, a na njemu se emitirala prva radio telenovela i to Fuego en la Sangre.
Scena u kojoj Juan Miguel progoni Marichuy snimljena je u obiteljskoj kući Velarde.
Za ulogu Alonsa u telenoveli "Querida Enemiga" audiciji je pristupio William Levy, ali ju je na kraju odbio zbog uloge u telenoveli "Cuidado con el angel"
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Re: Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Pon 11 Avg 2014, 19:20
Serija je ok, ne svidja mi se uloga Majte, ali je jedna od boljih Televisinih
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Re: Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Pon 11 Avg 2014, 20:59
Ovu seriju su po meni toliko razvukli da je izgubila smisao. Ok je bila, ništa posebno, gledala sam samo zbog Maite i Viliama.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Re: Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Pon 11 Avg 2014, 21:05
Od svih epizoda koliko ima ova serija, pola njih nisu imale smisla i bile su mnogo glupe, mozda i vise od pola. Ne mogu da kazem da mi se serija svidja.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Re: Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Ned 17 Avg 2014, 16:01
Gledala sam veći deo, ali onda me je smorila i nisam pogledala mnoge epizode, "vratila" sam se tek pred kraj, da pogledam poslednjih par epizoda. U početku je bila okej. Ali, kao što i vi kažete, razvukli su je i bilo je mnogo nepotrebnih delova.
Anonymous
Gost
Gost

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Re: Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Ned 28 Sep 2014, 11:41
Epizode sa prevodom na našem forumu, klikom [You must be registered and logged in to see this link.]!
Za pristup podforumu, neophodno je da skupite 50 postova.
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Re: Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Čet 29 Jan 2015, 00:22
Uzasna serija, predosadna, jedna od najgorih ikad. Obicno sranje kakvo samo Nathalie zna napraviti
janasuza
janasuza
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 93
$ : 91

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Re: Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Sub 27 Feb 2016, 02:40
MENI SE SERIJA SVIDELA
Sponsored content

Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo Empty Re: Cuidado con el ángel/Napusteni anđeo

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu