Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
03122013
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kad se turski glumac i maneken Burak Haki (41), zvezda serijala ‘Izgubljene godine’ i ‘Plač violine’, u februaru 2012. iznenada razveo od supruge, manekenke Seme Šimšek (37), njihovi prijatelji i obožavaoci bili su u velikom čudu. Pogotovo što je kao razlog na sudu navedeno ‘neslaganje karaktera’. Naime, njihov brak, u kome su dobili danas petogodišnjeg sina Ruzgara, čitavu deceniju smatran je jednim od najstabilnijih u glumačkim krugovima. A par nije želeo da priča o razlozima razlaza. Međutim, Sema je nedavno prekinula ćutanje i u jednom intervjuu otkrila da se na razvod odlučila kad je saznala da je muž vara. To, doduše, nije činio ‘uživo’, već preko interneta. “Primetila sam da se Burak sve češće povlači u radnu sobu i sve više [You must be registered and logged in to see this link.] provodi na internetuumesto sa mnom i sa sinom. Onda sam proverila računar i na moju veliku žalost otkrila da je već duže održavao ‘interent’ ljubavnu vezu sa jednom ženom. Za mene je to bio kraj.” A Burak se i danas posipa peplom zbog počinjene greške i stalno ponavlja: “Kad bih se ženio, opet bih izabrao Semu“.
Izvor: gloria
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu