Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

One Direction Empty One Direction

Čet 05 Apr 2012, 15:13
One Direction je britansko-irska muzička grupa formirana u Londonu 2010. Članovi grupe su Lijam Pejn, Najal Horan Zejn Malik, Hari Stajls i Lui Tomlinson. Članovi grupe upoznali su se tako što su 2010. godine predstavili, svaki posebno na britanskoj verziji pevačkog takmičenja Iks faktor.

Na predlog žirija, od njih petorice formirana je grupa, koja je takmičenje završila osvojivši treće mesto. Posle toga, grupa je potpisala ugovor sa izdavačkom kućom Sajmona Kauela Syco Records [4] Kao rezultat ovog ugovora, izašao je prvi singl What Makes You Beautiful u septembru 2011. godine koji je bio broj jedan u Ujedinjenom Kraljevstvu i Irskoj,[5] a u novembru iste godine i prvi album pod nazivom Up All Night, koji se našao na drugom mestu američke top liste albuma, da bi se u martu 2012. našao na prvom mestu Bilbordove liste 200 najboljih albuma. Debitantski album zauzima prvo mesto u petnaest zemalja.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na MTV video muzičkom takmičenju septembra 2012. godine dodeljena im je nagrada publike za najbolji pop video, kao i nagrada za najbolje mlade umetnike.[6] To je prva engleska grupa koja se po prvi put nalazi na prvom mestu u SAD sa debitantskim albumom. Osvajaju BRIT Nagradu za najbolji singl 2012. godine. Pobednici su Omiljeni UK bend na Nikelodion kids čojs odiste godine.[5] Menadžer grupe je britanski TV stručnjak Sajmon Kauel.


Poslednji izmenio Victoria dana Sub 20 Avg 2016, 19:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

One Direction Empty Re: One Direction

Sre 18 Apr 2012, 16:07
Znam im pjesmu 'What makes you beautiful',odlična je:)
Inače,najljepši je Liam <3

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

One Direction Empty Re: One Direction

Pon 11 Avg 2014, 17:29
[You must be registered and logged in to see this image.]

Novak Đoković na koncertu One Directiona: Divim se mom bratu Niallu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

E sad više nema dileme – Novak Đoković definitivno je najslavniji Directioner na našim prostorima! Novak je to dokazao time što je noćas bio na koncertu benda održanom u Torontu!

Od ranije znamo da su Niall Horan i Novak Đoković veliki prijatelji a sad je čitava stvar podignuta na viši nivo jer je najbolji teniser sveta gledao pevača i njegov bend na koncertu u Kanadi koji označava početak njihove severnoameričke turneje. Nole je tako okačio Niallovu fotku koju je napravio na koncertu a ostavio je komentar: “Sjajno iskustvo večeras u Torontu. Divim se nastupu mog brata Nialla i One Directiona”.

Eh, samo kad bi Novak znao koliko su 1D voljeni ovde i koliko bi njegov poziv bendu da nas posete značio našim Directionerima!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

One Direction Empty Re: One Direction

Pon 11 Avg 2014, 17:29
Pravo prijateljstvo: Niall Horan trenira sa Novakom!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako se poznaju manje od godinu dana, više nikakve sumnje nema u to da su da Novak Đoković i Niall Horan postali veliki prijatelji!

Kao što znamo, Novak je u petak uveče bio na koncertu One Directiona u Torontu kako bi podržao svog “brata Nialla” kako ga je nazvao a dan kasnije Niall mu je uzvratio time što ga je posetio na treningu! Pevač 1Dja je čak izašao na teren i sparingovao sa Novakom a to je uradio najbolje što je mogao, znajući da najboljeg tenisera u utorak ili sredu očekuje početak vrlo jakog turnira!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Niall je postavio njihovu zajedničku fotku na svoj Twitter profil uz komentar: “Neverovatno iskustvo! Imao sam priliku da odigram meč sa mojim bratom Novakom Đokovićem danas! Hvala ti mnogo čoveče”. Koliko njemu znači prijateljstvom sa našim najboljim sportistom najbolje govori i to što je pevač ostavio i fotku iz svlačionice na Instagramu i pritom se iz sveg srca zahvalio svojim Directionerima što mu uopšte omogućavaju da upozna ovako neverovatne ljude!



[You must be registered and logged in to see this link.]
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

One Direction Empty Re: One Direction

Ned 17 Avg 2014, 16:11
Obožavala sam ih pre godinu dana, ali onda sam odjednom prestala da ih slušam i pratim šta rade. Sada ponekad pustim neku pesmu.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

One Direction Empty Re: One Direction

Čet 21 Avg 2014, 09:13
Novi dokaz o mogućem razlazu
[You must be registered and logged in to see this image.]
Iako svi Directioneri sigurno sanjaju o tome da su 1D momci non-stop zajedno, čak i kada nisu na sceni, sada će se sigurno razočarati. Naime, oni čak ne odsedaju ni u istom hotelu!
Mada se “čekiraju” u jedan hotel prve noći na turneji, nakon toga svako ode na svoju stranu, kako bi imao malo prostora za sebe. Početkom ovog meseca započeli su turneju u Njujorku, a na kraju su u istom hotelu ostali samo Niall i Zayn.
Njih dvojica spavali su u hotelu Mandarin Oriental, dok je Hazza od njih bio udaljen samo tri minuta vožnje – u hotelu Ameritania. Louis je bio u The Standard High Line hotelu, a Liam u Soho Grandu.
Isti scenario ponovio se i u Bostonu i Vašingtonu.
Njihov zajednički prijatelj rekao je za magazin Heat: “Harry misli da su ostali momci nezreli i ne toliko posvećeni kao on, a Louis i Zayn ne mogu da podnesu njegova predavanja koja im drži.”
Directionerima je već odavno poznato da u bendu nije sjajna atmosfera, a čak je i Simon Cowell nagovestio mogućnost razlaza. “Bendovi ne ostaju zajedno zauvek. Mislim da će 1D snimiti najviše još dva albuma zajedno”, rekao je on.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

One Direction Empty Re: One Direction

Pet 19 Sep 2014, 23:15
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

One Direction Empty Re: One Direction

Ned 25 Jan 2015, 10:47
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

One Direction Empty Re: One Direction

Uto 14 Apr 2015, 14:37
Louis Tomlinson: Budući sudija britanskog “X Factora”?


[You must be registered and logged in to see this image.]


“Louis Tomlinson bio bi savršen sudija u britanskom X Factoru” – mišljenja je jedna od mentorki ovog popularnog šoua – Sinitta. 

Ova popularna pevačica smatra da bi se Louis, koji je i sam bio učesnik X Factora, vrlo dobro snašao u ulozi sudije i mentora – jer bi tačno znao šta je takmičarima potrebno i znao bi na koji način da im pomogne.

“Ukoliko bi moj sadašnji kolega Louis Walsh napustio ovu emisiju – definitivno bih insistirala da ga moj omiljen dečko iz One Directiona zameni. Iovako je prošle godine proveo dosta vremena sa nama i sa učesnicima sa kojima je redovno bio na njihovim vežbama i redovno ih je savetovao. Primetila sam da se veoma dobro snašao sa njima. Zaista bi bilo kul sarađivati sa njim” – istakla je Sinitta.

Šta vi kažete, jel biste voleli da vidite Louisa u ulozi sudije “X Factora”?
Sponsored content

One Direction Empty Re: One Direction

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu