Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Nadie como yo ^^
Nadie como yo ^^
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 997
$ : 1775

Novosti i zanimljivosti Empty Novosti i zanimljivosti

Sre 01 Dec 2010, 22:31
Pisite novosti i zanimljivosti.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Novosti i zanimljivosti Empty Sebastián Rulli vive el mejor momento de su vida

Čet 10 Feb 2011, 21:31
Sebastián Rulli vive el mejor momento de su vida

[You must be registered and logged in to see this image.]

El galán argentino vive plenamente la paternidad al lado de su esposa, además disfruta el éxito de 'Teresa'

El final de Teresa cada vez está más cerca, y por esa razón parte del elenco ya se encuentra revisando lo que serán sus próximos proyectos.

Tal es el caso de Sebastián Rulli, quien confesó que tiene varias propuestas para hacer teatro, sin embargo debe leer muy bien los libretos y checar cuál se acopla más a sus tiempos.

El galán argentino asegura que hasta la fecha no sabe en qué terminará Teresa, pero adelantó que podrían hacer un viaje para grabar las últimas escenas del exitoso melodrama.

Actualmente Sebastián Rulli vive el mejor momento de su vida, pues protagoniza una de las telenovelas con mayor raiting, su restaurante va muy bien y además, la paternidad la disfruta al máximo al lado de su esposa Cecilia Galiano, aunque confesó que por el momento la idea de tener otro hijo está descartada.

No te pierdas las últimas semanas de Teresa, lunes a viernes 18:00 horas por el Canal de las Estrellas.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sub 16 Avg 2014, 10:13
¡Va en serio! Sebastián Rulli quiere que Angelique Boyer conozca a sus 'suegros'


A pesar de que Sebastián Rulli y Angelique Boyer se han empeñado en negar su inminente romance, nos enteramos que el argentino quiere hacer más formal la relación a tal grado que está pensando en llevarla a ella a España para que conozca a los padres del actor.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tras el éxito obtenido en la telenovela 'Lo que la vida me robó', en donde ellos se hicieron más cercanos, ahora la pareja se encuentra disfrutando de una buena etapa el terreno personal y laboral, así que en cuanto tengan unos días de descanso viajaran al Viejo Continente para que ella conviva con sus 'suegritos', quienes viven por aquellas tierras españolas.



Todo parece indicar que Sebastián va en serio con Angelique, pues hizo el mismo protocolo cuando anduvo con Aracely Arámbula a quien también llevó para que sus parientes le dieran el visto bueno.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Recordemos que los protagonistas de la obra 'Los derechos de la mujer', fueron evidenciados el pasado mes de julio tras [You must be registered and logged in to see this link.] en las que, al parecer, ambos actores pasaron unos días juntos en Cancún en lo que pudo ser el festejo de cumpleaños de él, quien celebró el pasado domingo 6 de julio un años más de vida.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Čet 21 Avg 2014, 15:23
Sebastián Rulli continúa la demanda contra Cecilia Galliano

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hace un par de días, la conductora Cecilia Galliano envió un comunicado asegurando haber ganado el pleito legal que mantiene con su ex esposo y padre de su hijo, Sebastián Rulli, por una camioneta. Ante ello, el abogado del actor desmiente ese fallo.

"Eso es totalmente falso. Lo que pasa es que hay una extraña confusión en el abogado de la señora [Cecilia] Galliano que, según he escuchado, él dijo que el asunto ya terminó y me parece muy extraño. En contra de la sentencia procede un juicio de amparo directo", advirtió David Cohen, abogado de Sebastián Rulli, en entrevista telefónica, para el programa de televisión mexicano No lo cuentes (Cadenatres).

El abogado del actor explicó cómo se dio el fallo incorrecto en este caso.

"Me llama la atención que digan que el asunto ya terminó. De hecho, nosotros tenemos 15 días hábiles para promover un juicio de amparo. Estoy cien por ciento seguro que nos van a conceder ese amparo. La sala se apartó totalmente de lo que había pasado en primera instancia. Se determinó que la firma del endoso en la factura si corresponde a la señora Galliano; la sala simplemente dijo que no se podía determinar si la firma era o no era porque obra en una copia simple. Aunque la firma obre en una copia simple si se puede determinar a quien pertenece. Entonces, la sentencia de la sala violó flagrantemente la jurisprudencia de la corte".
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Uto 23 Sep 2014, 19:54
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Konačno su priznali ono što smo svi znali!
Nekoliko meseci negirali su da su zajedno, ali sada su Anhelik i Sebastijan konačno priznali da su u vezi!
Prvo kolege, kasnije prijatelji, i hvala bogu trenutak je savršen. Danas nas veže ljubav i nastavićemo putovanje zajedno. Sa nogama čvrsto na zemlji i pogledom ka mesecu. Mi smo par”, objavio je Rulji na svom Tviter profilu uz njihove fotografije iz detinjstva.
Nešto kasnije i Anhelik je podelila ovaj tvit na svom profilu.


Izvor: TV NOVELE
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pet 03 Okt 2014, 16:05
Više ne može da ćuti: Sebastijan Rulji progovorio o romansi sa Anhelik Bojer


[You must be registered and logged in to see this image.]


Ljubav sa malih ekrana prerasla je u stvarnu romansu, a nakon brojnih spekulacija potvrđena je nedavno i na društvenim mrežama. Sada je glumac Sebastijan Rulji konačno progovorio o svojoj vezi sa Anhelik Bojer.
To je rečeno i više je nego jasno. Ovo je savršen period, neke stvari se moraju reći kada osećamo da je to ono pravo”, izjavio je on.
Srećni par upoznao se na snimanju telenovele “Lo que la vida me robó”, u kojoj su oboje imali glavne uloge, i od tada njihova ljubav cveta, toliko da više ne mogu da se kriju od javnosti.
Mislim da svako priželjkuje pravi momenat da ispriča ovu priču, a ovo je bio pravi trenutak za nas. Iako smo u početku oboje bili diskretni u iskazivanju svojih osećanja, mislim da kada počneš da voliš nekoga, više ne možeš da ćutiš o tome”, rekao je on.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pet 02 Jan 2015, 16:50
[You must be registered and logged in to see this image.]

Čestitke slavnom glumačkom paru Anhelik Bojer i Sebastijanu Ruljiju – ova godina za njih će biti veoma posebna jer su objavili da će postati roditelji.
Srećni par, koji je zajedno glumio u telenoveli “Lo Que La Vida Me Robo” podelio je ove [You must be registered and logged in to see this link.] vesti na Tviteru. Dvadesetšestogodišnja Anhelik napisala je da su vesti o trudnoći čudo i poklon od boga, te da ne može da zamisli bolji način da stavi tačku na 2014. godinu.
Ona je zaista imala buran period, pošto je prethodno okončala vezu sa producentom Hoseom Albertom Kastrom, a potom doživela tragediju pošto joj je umrla majka. Međutim, uloga u seriji “Lo Que La Vida Me Robo” donela joj je velike poslovne uspehe, ali i ljubavnu sreću, pošto je na snimanju upoznala 39-godišnjeg Sebastijana.
Njih dvoje su svoju vezu u početku krili od javnost, ali su letos odlučili da putem društvenih mreža potvrde da su srećni i zaljubljeni.
Rulji iz braka sa televizijskom voditeljkom Sesilijom Galijano ima sina Santija, koji se veoma lepo slaže sa Anhelik. Nju su veoma zavoleli i Sebastijanovi roditelji.
Par još uvek nije otkrio kada su saznali za trudnoću, niti kada će stići beba. Moguće je da je trudnoća razlog zašto su oboje odbili [You must be registered and logged in to see this link.] za uloge u novoj telenoveli.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pon 12 Jan 2015, 15:54
[You must be registered and logged in to see this image.]

Čim je pročitao adaptirani scenario za novu verziju kostimirane melodrame „Prava ljubav“ (išla pre 10 godina na Pinku, sa Adelom Norijegom i Fernandom Kolungom), koja je dve decenije pre toga već osvojila srca gledalaca kao „Venčanja mržnje“, Sebastijan Rulji je verovao da je „Ukradena ljubav“ (Prva TV) osuđena na uspeh.
Ono čemu se nije nadao jeste da će se publika toliko „navući“ na telenovelu da je producentkinja Anheli Nesmamorala da je produži sa 150 na 197 epizoda.
Argentinski TV zavodnik, koga je na snimanju zavela fam fatal Anželik Bojer, u ekskluzivnom intervjuu za „TV novosti“ kaže da njihova hemija nije „nagovorila“ gledaoce da zavole njegovog Alehandra i Monserat, već činjenica da su običan par iz naroda sa čijim brigama su se lako poistovetili:
- Ovaj dvojac kroz život prati neprestana borba u traženju kompromisa između dobrih i loših osobina. Često dozvoljavaju sebi da ih pobedi bes, zbog čega čine loše stvari. Ljubav će na kraju, kao pokretač njihovih želja, trijumfovati nad temperamentom.
Alehandro mi je najkompleksnija uloga u dosadašnjoj karijeri. Nikad se nisam toliko saživeo sa likom kao onda kada smo snimali scenu u kojoj je otkrio da ga je supruga prevarila sa svojim bivšim verenikom. Bes me je toliko obuzeo da sam svom silinom rukom zveknuo lampu iako je po scenariju bilo predviđeno samo da srušim vazu sa cvećem. Zbog erupcije adrenalina tek kad smo završili scenu shvatio sam da sam se povredio.
* Jeste li i privatno impulsivni kao Alehandro?
- Teško da bih dospeo u taj položaj, jer se, za razliku od mene, život njime pošteno poigrao. Odrastao je kao siroče, kasno saznavši da mu je otac surovi bogataš koji mu je tek na samrti otkrio istinu. Samo to mu je od života napravilo pakao, a da ne spominjem brak sa Monserat koja se, po naredbi svoje majke, udala za njega zbog novca. Sretao sam devojke koje su mi se nabacivale samo zato što sam popularan, ali ti pokušaji su se uvek neslavno završavali po njih.
* Verujete li u ljubav kao u telenovelama?
- To je san tipičan za sapunice, koji se završava u bračnoj luci. Mene društveno priznata veza između muškarca i žene ne privlači, jer sputava ljubav koja mora ostati bezuslovna.
* Ko je Sebastijan Rulji kada se ugase reflektori?
- Jednostavan i običan muškarac koji uživa u sportu, društvu najmilijih i dobroj klopi. Ušao sam u onu fazu kada tražim mir i malo zabave.
* Kada biste mogli da se vratite u prošlost, koje greške biste ispravili – ili biste ponovo odabrali isti put?
- Pustio bih ceo život na „repeat“, od početka. Ne žalim ni za čim, čak ni zbog grešaka. One su mi pomogle da život sagledam iz drugog ugla, naučivši me kako da pronađem sreću. Ako bih ih izbrisao, danas ne bih bio ovde gde jesam.
* Šta još priželjkujete na profesionalnom i privatnom planu?
- Nadam se da ću nastaviti da dobijam dobre uloge. Smatram da mogu još da se razvijam kao glumac. Verujem da će me rola života pronaći za nekoliko godina. Kada je reč o privatnom životu, sve moje želje usmerene su ka sinu Santijagu i njegovom blagostanju.
* Jeste li znali da ste još od serije „Rubi“ u srpskim domovima rado viđen „gost“?
- Nisam imao predstavu da sam poznat kod vas, ali drago mi je što to čujem. Uvek se prijatno iznenadim kada saznam da se moje serije sa uspehom emituju u dalekim zemljama i da ljudi vole ono što radim. Osim što mi imponuje, njihova podrška mi daje motivaciju da napredujem i usavršavam se kao glumac. Ljubav je osnovno osećanje u životu svakog od nas. Pomaže nam da budemo bolji i odgovorniji. Podrška publike je neprocenjiva, jer je glumcu, osim odnosa prema poslu, od izuzetne važnosti naklonost ljudi. Naš rad prevazilazi granice i razlike, spajajući nespojivo. To je najveća nagrada za ovu profesiju.
* Čemu vas je naučilo roditeljstvo?
- Dok ne dobije dete, muškarac ne može ni da nasluti kakvo je osećanje biti roditelj. To je ljubav bez granica, kojom želite non-stop da obasipate stvorenje koje u potpunosti zavisi od vas. Uživam gledajući Santijaga kako raste i postaje čovek. Trudim se da mu budem prijatelj i da mnogo vremena provodimo zajedno baveći se sportom. Ne znam da li sam kao jedini sin bio miljenik u porodici, blažen između dve mlađe sestre, ali sećam se da sam uvek bio nemirnog duha. Večito u potrazi za svojim snom. Takav je i Santijago. Slični su nam karakteri. Možda zato što smo obojica rođeni u znaku Raka, baš kao i moj deda.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Ned 21 Jun 2015, 21:46
[You must be registered and logged in to see this image.]

Meksičk zavodnik Sebastian Rulji, nama poznat kao Hektor, Arturo i Alehandro iz telenovela Rubi, Teresa i Ukradena ljubav, skratio je kosu. Kako vam se dopada njegova nova fizura?
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sub 11 Jul 2015, 19:14
[You must be registered and logged in to see this image.]

Prije sat vremena, Televisa je na svoj službeni kanal na Youtubeu postavila snimku reportaže koja je prikazana u emisiji "Hoy", a u kojoj Alejandro Ávila potvrđuje Sebastiana Rullija i Angelique Boyer kao protagoniste nadolazeće telenovele producentice Angelli Nesme Medine.


Sponsored content

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu