Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
11052011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Iako je par htio zadržati trudnoću samo za sebe i najbliže prijatelje, vijest nije mogla a da ne dođe u javnost, tako je bliski izvor glumcu Ericku Eliasu i njegovoj supruzi Karli Guindi potvrdio da par očekuje svoje prvo dijete.

Najprije se iz okruga ljudi bliskih glumcu Eliasu negiralo da je Karla Guindi trudna, no sada su prijatelji para potvrdili da će roda za nekoliko mjeseci stići i u dom zvijezde telenovele “Najljepši urok” i lijepe dizajnerice. Novinari su susreli par u šetnji i obilasku dućana sa odjećom pa su iskoristili priliku za nekoliko pitanja. Karla je priznala da je živjela dosta povučeno u prvim mjesecima trudnoće, te je kazala kako je imala i povremene neugodnosti. “Presretna sam što ću postati majka, ali moram priznati da san pretrpjela puno mučnina i umora” izjavila je dizajnerica Guindi.

Nitko ne zna u stvari koliko je dugo Karla trudna, a ona kao stručnjakinja u modi svoj trbuh odlično skriva i nosi, no ipak se navire mali trbuščić koji joj daje titulu ponosne trudnice. Glumac Erick Elias izmjenio je zavjete sa svojom suprugom prije šest mjeseci u židovskoj ceremoniji održanoj u poznatom koledžu Vizcainas u meksičkom glavnom gradu.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Super,bas mi je drago!
Lilly
Kako me nervira ta Karla -.-
Btw, nek im je sa srecom
LatinoFan
Daznas jako je ruzna!
Anonymous
Nek im je sa srećom
LatinoFan
ARHIVA
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu