Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
02052011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Uz Gumus smo strepili,uz Seherezadu se nadali,a sa ovom serijom cemo se plasiti.Nova turska hit saga od 9.5.2011. u 18:45 umesto serije Gumus pocinje serija Zabranjeno voce sledi sinopis.
Nakon smrti supruge, Adnan Zijagil vodi miran i povučen život. Radost mu čine sin i ćerka, ali i nestašni nećak Behlul. Kao čovek u ozbiljnim godinama, Adnan se pomirio sa sudbinom bez ljubavi. Zato će njegovo ushićenje biti još veće kada otkrije da mu je srce osvojila prelepa mlada devojka po imenu Bihter. Odlučiće da je zaprosi, a ona će pristati na brak. Takva odluka neće proći bez potresa. Bihterina glavna suparnica biće niko drugo do njena gramziva majka Firdevs koja će pokušati po svaku cenu da postane Adnanova supruga.
Firdevs gubi bitku. Bihter se udaje za Adnana, ali postaje opčinjena mladim, zgodnim nećakom Behlulom, koji će u njoj probuditi strast kojoj će se prepustiti. Kada otkrije njihovu tajnu, Firdevs započinje svoju osvetničku igru.
Uloge: Nebahat Čehre, Kivanč Tatlitung, Beren Sat, Selčuk Jontem, Hazal Kaja, Batuhan Karačakaja
Produkcija: Turska, 2008.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Pon 02 Maj 2011, 12:41LatinoFan
Ja necu gledati nemam vremena.
Lilly
Pon 02 Maj 2011, 13:15Lilly
Kako mi je ruzna ova glavna glumica protest
Mozda pogledam
LatinoFan
Pon 02 Maj 2011, 14:06LatinoFan
Da znas da jeste
Anonymous
Pet 06 Maj 2011, 19:19Gost
Turci ponovno dolaze na balkan kao što su prije nekoliko godina..Ali ovaj put na televiziji
Flor_Roberta47
Sub 07 Maj 2011, 21:31Flor_Roberta47
kod as je već bila.. ok je, ali ima glup kraj :/ ja sam gledala samo par epizoda kez
LatinoFan
Sub 07 Maj 2011, 21:48LatinoFan
NOVELA SE ODLAZE NA NEKOLIKO DANA!
Lilly
Ned 08 Maj 2011, 11:53Lilly
Hvala bogu, dobro je
LatinoFan
Ned 08 Maj 2011, 14:27LatinoFan
DA gumus produzavaju
Flor_Roberta47
Ned 08 Maj 2011, 14:49Flor_Roberta47
kod nas je gumus prosla ..a i ta kez zvala se strasti orijenta ..
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu