Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ - Page 3 Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Uto 24 Maj 2011, 09:38
Epizoda 17
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon sto je Rebeka gurnula sa balkona Benita pada,a sve to gleda Pamela i odlucuje se osvetiti Rebeci:
"Kao kec na desetku,Rebeka ima da mi plati kunem se,kunem!!!".
Dok ona to prica Rebeka je slusa i odlucuje kazniti.MarijaMagdalena se vraca kuci i zatice Benitu u krvi ona pocinje da vristi i zove AnaKristinu i Enrikea,oni dolaze i misle da je Beniti pozlilo i da je zato pala.Radnici uvode Benitu i stavljaju je u kovceg,AnaKristina u suzama dolazi pored njega:
"Nano,moja nano i tebe su mi uzeli,sada sam sama,kome cu pricati svoje tajne muke svoje,kome.Majka mi je ubijena ti si pala boze zasto zasto mi se ovo desava,sta sam ti zgresila da me ovako kaznjavas?
Erike u tom trenutku dolazi:
"Dete hajde odi spavati ujutru ce biti sve jasnije,hajde.
Laganim korakom ona krenu prema kuci.Elizaldovi saznaju da je Benita umrla.Siro je i dalje u bolnici,u veoma teskom stanju je.Pamela iz dosade uzima i davi bolnicarku u ludnici DR.Obregona.Sirovi vitalni znaci prestaju i doktor ga proglasava mrtvim.Rosa i Fernanda idu na njegovu sahranu,a Fernanda joj govori kako bi volela da joj je ona sestra.Soledad saznaje za Benitu i neutesno place.Sve je spremno,Benitin kovceg ide kroz celi Trinidad do obliznjeg groblja.Svestenik cita molitvu i Benitu spustaju u grob iz koga nikad nece izaci jel je to bila volja gospodnja.
Soledad i AnaKristina neutesno placu.Fernando dolazi i izjavljuje saucesce,zatim ide kod DR.Obregona i dogovara se sa njim da on njemu da Rosu,a on njemu 2000000 dolara,doktor pristaje.Zatim on i AnaKristina odvode Rosu iz bolnice.Rebeka zove Pamelu da krene sa njom da uzmu barut iz jedne fabrike i zapale imanje Alarkonovih.Njih dve krecu i na ulazi je Rebeka moli da udje i uzme 2 kutije baruta,Pamela ulazi i Rebeka uzima sibicu i pali celu fabriku koja eksplodira.
Zlo se siri,bez granica i postovanje,da li ce ikada prestati to zlo ili nece,da li ce ljubav pobediti?
Kraj 17 epizode
-Pamela umire
-HoseMigel saznaje istinu
-AnaKristina i dalje place za Benitom

AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
Fernando-Mario Cimarro
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
OBRADA:[You must be registered and logged in to see this link.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ - Page 3 Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Čet 26 Maj 2011, 07:46
Epizoda 18
[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 18
Velika eksplozija se dignu iznad pirotehnicke fabrike u okolini Trinidada,izgleda da su svi mrtvi,ali samo Pamela daje znake zivota.HoseMigel u svojoj sobi zamislja AnaKristinu:
“Boze da li je moguce da smo odvojeni secam se kako smo se upoznali u Madridu,a sada ovo boze hocu li je ikad videti,hocu li???”
U bolnici dovode Pamelu koja je I dalje ziva,ali Rebeka dolazi u bolnicu I gusi je jastukom I jos jedan zivot je ugasen.HoseMigel saznaje za Pamelinu smrt I cudi se sta je ona radila tamo,HoseMigel kleknu na zemlju I poce plakati za svojim detetom.AnaKristina takodje saznaje za tu tuznu vest I sastaje se sa Fernandom u kaficu:
Fernando:Eej zdravo kako si?
Ana:Dobro I lose da li si cuo za Pamelu umrla je u eksploziji koja se dogodila u pirotehnickom centru ali nije samo ona mrtva vec I svi radnici.
Fernando:Boze,svasta jako mi je zao.
Ana:Fernando ovako stvari stoje ja tebe…
Fernando:Znam,znam ti mene sada ne volis trudices se da me zavolis …
Ana:Ne,nije to,j ate ne mogu voleti moje srce pripada samo njemu mom HoseMigelu,nadam se da me razumes.
Fernando:Ti znas kakav sam ja naravno da tee razumem I slazem se sa tobom idi I bori se za tu zabranjenu ljubav bori.
Ana:Hvala ti puno,srce si.
Fernando:NEMA NA CEMU.
Poljubise se I svako otidje na svoju stranu.Rebeka saznaje da je DR.Obregon pustio Rosu I besna ide kod njega I puca mu u glavu,gde on umire.Rosa se polako priseca svega ,MarijaMagdalena dolazi kod nje,a ona joj goori veliku tajnu.Doktor govori HoseMigelu da Pamela nikad nije bila trudna.On odlucuje otici kod AnaKristine I traziti oprostaj od nje.Rosa govori sve Marija Magdaleni o porodici Elizalde,takodje joj govori da je ona Gonzalova sestra I vlasnica 50% imanja ali I kompanije,ali da je Rebeka odvojila dok je bila dete I svi misle da je mrtva.Fernando I Fernanda se slucajno sudaraju na trgu I zaljubljuju se jedno u drugo,on je izvodi u restoran”MIS DOS IJOS”,gde rucaju I provode divne trenutke zajedno.AnaKristina prica sa Soledad I govori joj kako joj puno nedostaje njena nana Benita.HoseMigel I cela porodica Elizalde sahranjuje Pamelu.
Ljubav,istina strast,sta je jos potrebno?Ljubav zvana ZABRANJENA LJUBAV
Kraj 18 epizode
U sledecoj epizodi:
-Rosa govori MarijaMagdaleni da nesme nikom reci istinu
-Svadena zvona se blize
-Rebeka se plasi istine

AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
Fernando-Mario Cimarro
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
OBRADA:[You must be registered and logged in to see this link.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ - Page 3 Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Sub 28 Maj 2011, 10:01
Epizoda 19
[You must be registered and logged in to see this image.]
Rosa govori svojoj majci Marija Magdaleni da mora cutati i da nikom ne govori za Rebeku,dok zato ne dodje vreme.U restoranu Fernando i Fernanda se ljube.Soledad i Enrike razgovaraju zajedno:
Soledad:Ja mislim da je dosta bilo zabranjene ljubavi i da je doslo vreme da se skinu lanci gorcine koji su ih vezivali.
Enrike:Draga moja,slazem se sa tobom i ja mislim da je doslo vreme da se skinu.
Soledad:Moja malena Anica ima da se obraduje,toliko je patila i sada je konacno srecna.
Enrike:Da,samo hvali moja zena Viktorija da sve bude potpuno.
Soledad:Ne brini se za njenog ubicu je ostalo jos malo vremena.
Enrike:Govoris kao da znas ko je ubica?
Soledad:Ne,ne idem imam posla.
(Enrike je sa sumnjom pogleda.)
BUDITE UZ NAS JEL SU OVO POSLEDNJE EPIZODE,DA LI CE LJUBAV POBEDITI?
NAKON NEKOG VREMENA
Damjana pustaju iz zatvora i on ide kod Rebeke koja ga moli za oprostaj,a on joj ga daje.Oni sklapaju pakt ds ciljem da uniste Elizaldove i Alarkonove.Soledad ide na grob svoje kcerke i moli je za oprostaj sto nije dala AnaKristini da se uda za HoseMigela.Fernando pita Fernandu zeli li da se uda za njega,ona pristaje,ali mu govori da mora malo da sacekaju dok se ne smiri sve oko Pameline smrti,on joj pusta Rosin snimak i ona place jel zna da ima majku ubicu,Fernando je moli da se pravi kao da se nista nije desilo,barem za sada."Ubica ubica prokleta da je".
Hektor moli HoseMigela za oprostaj,ali i svoje devojke,oni mu ga daju.Fernanda i Rebeka se svadjaju i Fernanda napusta kucu,ona dolazi kod Fernanda koji joj govori da nije smela to uciniti.Rosa se sprema uz Fernandovu i Fernandinu pomoc i dolazi na imanje gde se svi raduju i gledaju sa cudjenjem,Rebeka se plasi istine.
Nema mracnih prepreka kada je neko srecno zaljubljen,sreca je trenutna,kao osmeh ili kao sunce.
Kraj 19 epizode
U sledecoj epizodi:
-Rosa planira osvetu
-Damjan umire
-Rebeka bezi


AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
Fernando-Mario Cimarro
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
OBRADA:[You must be registered and logged in to see this link.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ - Page 3 Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Sub 28 Maj 2011, 10:15
Epizoda 20
[You must be registered and logged in to see this image.]
Rosa govori celoj porodici Elizalde da ce se osvetiti i da nece imati milosti nipremakome dok ih sve ne unisti,besna odlazi i zatvara vrata kuce Elizaldovih.Hektor govori celoj porodici da ce se ozeniti Florenciom prodavacicom cveca i to odmah sutra sa skromnim vencanjem:
Hektor:Porodico,jos uvek nije kasno,a ja sam tek sada shvatio sta je prava ljubav i necu cekati ni minu,ozenicu se mojom dragom Florenciom.
gONZALOe:Ali,ti si oduvek zeleo...
Hektor:Mladost ludost,sada je ovako i to je moja odluka koju morate postovati,ja volim Florenciu i nije mi vazno sto je siromasna.
Rebeka:Ti nisi normalan,ali znaj da ja nikad necu prihvatiti tu stroknu kao moju snaju nikad znaj to dobro.
HoseMigel:Majko...
Rebeka:Sta majko nemoze svako uci u porodicu Elizalde.
HoseMigel:Oterala si Fernandu nemoj sve oterati ostaces sama potpuno sama.
Sutra je veliko finale jedne od najcitanijih web novela,budite uz nas
AnaKristina ide u crkvu i place za HoseMigelom,a otac Ventura je tesi.
Rebeka uzima sav novac,nakit sve vredne stvari iz porodice Elizalde i zajedno sa Damjanom ide za Australiju.Gonzalo nalazi Rebekino pismo u kome mu ona sve priznaje,on dozivljava infarkt.
AnaKristina i HoseMigel se saznaju i oboje mole za oprostaj,kasnije se ljube i kunu na vecnu ljubav.AnaKristina dolazi srecna na imanje Alarkonovih i sve govori Soledad,i u tom trenutku neverovatna svetlost udje niz prozor i obasja AnaKristinu.Rosa,Fernando,Fernanda i AnaKristina govore obema porodicama sva Rebekina zlodela.Porodice saznaju najvecu tajnu da je Viktorijin ubica Rebeka,a da je MarijaMagdalena Gonzalova sestra.Gonzalo ide u bolnici i svi za njim,doktor govori da je u veoma teskom stanju.Hektor i Florencia u prisustvu kumova se kunu na vecnu ljubav i postaju muz i zena.Rebeka i Damjan stizu u Australiju idu u hotel i zatim na veceru.Policija trazi Rebeku i Damjana ali bezuspesno.Nakon vecere Rebeka i Damjan prave vodu u djakuziju,Rebeka umesto vode stavlja benzin i natera Damjana da on udje prvi zatim uze sibicu i zivog ga pali.
Jos zla,beskonacni niz izdaja i egoizma,i ljubav,zarobljena poput slabe svetlosti izmedju istine i lazi

Kraj 20 epizode
U sledecoj epizodi:
-Rebekin kraj
-Rosina osveta
-Ljubav je vecna

AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
Fernando-Mario Cimarro
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
OBRADA:[You must be registered and logged in to see this link.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ - Page 3 Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Ned 29 Maj 2011, 07:43
Epizoda 21
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon sto je zivog zapalila Damjana,Rebeka bezi u Trinidad.Policija pronalazi Damjana mrtvog i pita se ko je mogo uciniti takav monstruozmi zlocin.GOnzalo i dalje je u komi,Fernanda i SOledad nad njim bde i mole boga da se probodi.Soledad prica sa AnaKristinom o HoseMigelu i kaze joj da je doslo vreme da se skinu lanci gorcine.Policija nalazi Rebeku i hapsi je,Gonzalo se budi iz kome.
Nekoliko dana posle
Pocinje Rebekino sudjenje,ona ulazi u sudnicu i Rosa joj govori da je doslo vreme da ljuav pobedi.Sudija kaznjava Rebeku na 365 godina zatvora,ona vristi i place.Porodice Elizalde i Alarkon odlaze u crkvu i donose buket Devici od Gvadalupe i zahvaljuju se sto je konacno pravda zadovoljena.HoseMigel izvodi AnaKristinu i vodi je na Viktorijin grob gde je prosi i ona prihvata.U zatvoru u oblasti Pacuka,jedna luda zatvorenica pali ceo zatvor,svi gore,samo Rebeka ostaje ziva i bezi.
Vi citate poslednju epizodu najcitanije web novele Zabranjena ljubav,uskoro otkrovenje zabranjene ljubavi

Gonzalo i MarijaMagdalena se susrecu i nazivaju bratom i sestrom.Cuvari zovu porodicu Elizalde i govore im za Rebeku.Rebeka ide u crkvu kod oca Venture i moli za oprostaj,takodje govori da ide u svoj rodjni grad San Hose i da ce tu ostati do kraja i tu ce provesti staros,otac Ventura je blagosilja i ona odlazi.Porodici Elizlade policija govori da je Rebeka mrtva.
Nakon nekog vremena
Hektor i Florecita saznaju da ce imati dete.U Trinidadu se uveliko prica o vencanju Fernande i Fernanda.Na imanju Elizaldovih se sve sprema za vencanje.U crkvi Gonzalo odvodi Fernandu do oltara.Otac Ventira ih blagosilja i govori im"ONO STO BOG SASTAVI,NEKA COVEK NE RASTAVI",Rebeka gleda sa vrata i place i zahvaljuje se bogu na svemu.Proslava vencanja je u toku.SOledad daje AnaKristini medaljon Viktorije njene majke,njih dve se rastuzuju.Kamila pronalazi decka u Madridu i tamo se udaje.Otac Ventura se raspravlja sa ostalim svestenicima ko ce sluziti vencanje na AnaKristininom vencanju.Rebeka ide avionom u SAnRafael i tu ostaje sa svojom porodicom koja je prima rasirenih ruku.Enrike uvodi AnaKristinu u crkvu i predaje je HoseMigelu:
"Ovo je moje najvece zlato,cuvaj ga kao ociju u glavi,ovo nije samo moje dete vec i dete njene nane Benite,majke Viktorije i bake SOledad".
HoseMigel:Hvala,vam na ovim divnim recima don Enrike.
Otac Ventura ih pita:
Da li ti HoseMigel de Elizalde zelis da se ozenis sa ovde prisutnom AnaKristinom Alarkon,i naravno da li svojevoljno pristajes ovom braku.
HoseMigel:Da,da oce.
Otac Ventura:Da li ti AnaKristina pristajes svojevoljno da se udas sa ovde prisutnim HoseMigelom de ELizalde,i naravno da li svojevoljno pristajes ovom braku.
AnaKristina:Da.
Otac Ventura:Onda nam ne preostaje nista drugo no:
"ONO STO BOG SASTAVI,NEKA COVEK NE RASTAVI".
AnaKristina i HoseMigel se ljube i u tom trenutku se pojavljuje na nebu Benititina i Viktorijina slika.
Nakon 3 godine
Fernanda i Ferrnando i AnaKristina i HoseMigel krste svoju decu,Fernandina i Fernandova deca se krste u ime Rebeka,to jest njihova kcer ce se tako zvati,a AnaKristina i HoseMigel krste svoju decu u ime Benita i Viktorija.Nakon obreda ide velika proslava.
Nakon 60 dugih i lepih godina
AnaKristina i HoseMigel idu na plazu u Akapulku i prisecaju se svih dana provedenih sa porodicom.Iako su stari i HoseMigel ima reumu, njih dvoje se ljube zatim idu na ljuljasku koja je ukrasena belim ruzama,i zadovoljni sto su ispratili svoju porodicu na pravi put,njih dvoje pocinju spavati vecnim snom,snom iz kog se ne budi,snom ljubavi.
FIN(KRAJ SERIJE
HVALA SVIMA KOJI SU CITALI OVU UZBUDLJIVU WEB NOVELU,TEMA IDE U LOCK
AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
Fernando-Mario Cimarro
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
OBRADA:[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Zabranjena ljubav - KRAJ - Page 3 Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu