Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
29012011
Izvor:sapunice.net
[You must be registered and logged in to see this image.]
Meksički glumac Valentino Lanus koji je bio dečko glumice Jacqueline Bracamontes imao je samo lijepe riječi za nadolazeće vjenčanje svoje bivše. Nakon što je glumica prije mjesec dana potvrdila da se zaručila za svog dečka Martina Fuentesa, Valentino Lanus koji je sa Jacqueline živio nekoliko godina, kazao je kako je vrlo sretan za bivšu djevojku.

Sretan sam. Nemam nikakvih problema razgovarati o ovoj temi. Stvarno mi je drago zbog njih, rekao je 35-godišnji glumac. Dijelim sreću sa Jacky, ona je moja velika prijateljica i bila mi je vrlo važna osoba u životu i stvarno mi je drago kada vidim da je pronašla osobu s kojom bi htjela podijeliti svoj život. Lanus je isto tako izjavio da je dečko zvijezde “Magična Privlačnost” Martin Fuentes odličan momak. Vjerujem da će je usrećiti, želim im sve najbolje od srca.

Valentino Lanus je bio zapitkivan i o svojim navodnim romancama, odnosno za onu koja se tiče glumice Ariadne Diaz. Lanus je glasine o viđenju sa glumicom demantirao. Tračevi. Ari mi je draga, obožavam je, no nismo par.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Bas lepo..
Inace, on i Jacky mi i nisu neki par.. :/
LatinoFan
Slazem se!
sandrita
ja sam njega i Jacky obožavala kao par. Ko god da je gledao LTNVAC je to mogao uvideti
*So Different*
Uto 01 Feb 2011, 19:14*So Different*
Lijepo od njega...
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu