Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
29012011
Izvor:sapunice.net
[You must be registered and logged in to see this image.]
Glumac Christian Meier konačno je javnosti dao odgovore na pitanja vezana za očijukanje i viđanje sa glumicom Adamari Lopez koje je prvo započelo nakon što se Christian pojavio na božićnoj zabavi kojoj je prisustvovala i Adamari kao pratnja svoje prijateljice Karle Monroig u kući Danne Garcie u Miamiju gdje su se upoznali i pričali zajedno. Sličnu je vijest prije nekoliko dana opet počeo širiti meksički novinar Shanik Berman na radijskom programu Formula Group.

Prema novinaru Bermanu Christian Meier i Adamari su se upoznali na božićnom partiju u Aspenu, Kolrado, gdje su se oboje našli preko zajedničke prijateljice Karle Monroig. Kako god, Meier se oglasio preko svog Twitter profila te se šalio na račun svoje navodne afere. Dobro jutro svima. Baš sam danas čitajući novine saznao da imam djevojku i da sam proveo blagdane u Aspenu. Da li se pojavio moj klon?, sarkastično se zapitao Meier. Možda sam ja klon, a ovaj drugi živi pravim životom, nadodao je glumac.

Za svoj dio priče Adamari Lopez je nedavno otkrila kako ima nekog, no da veza nije ozbiljna iz razloga jer joj još treba vremna da se oporavi od razvoda s Luisom Fonsijem. Glumicu su nakon prekida povezivali i u romantičnu vezu sa kolumbijskim piscem Andresom Lopez Lopezom. Christian Meier bio je oženjen za Marisol Aguirre i imaju zajedno troje djece. Kasnije je bio u vezi sa mladom glumicom Genesis Rodrigue no prekinuli su prošle godine, a kaže kako trenutačno nije u vezi.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu