Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
22122010
Jacqueline Brachamonets se povlači iz glume da bi se posvetila ulozi supruge i majke

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon objave da se verila za svog dečka Martína Fuentes,Jacqueline Bracamontes je otkrila za Tv Novele da ostavlja scenu i glumu,da bi se u potpunosti posvetila organizaciji venčanja nenih snova,iako je pristala da radi kao voditeljka,prestaće da glumi.

"Kad dođe taj dan,moji prioriteti se mejaju. Kada se udam,prioritet će mi biti porodica",rekla je lepa glumica.

Bivša misica,i kraljica lepote,koja je skoro godinu dana u vezi sa svojim dečkom,nas uverava da će moći da se nosi sa voditeljskim poslom i drugim projektima koji joj ne oduzimaju toliko vremena,jer je odlučna u tome da se posveti svom budućem suprugu i svojoj deci kad ih dobije.

Pre nekoliko dana,protagonistkinja telenovela ‘Sortilegio’, ‘Las tontas no van al Cielo i ‘Heridas de amor’ otkrila je da još uvek nije potpisala ekskluzivan ugovor sa Televisom.

Prema izvorima bliskim TvNovelama,glumica je to učinila delimično,pošto će se sada samo posvetiti voditeljskom poslu,i neće glumiti u telenovelama za sada.

" Ja jako mnogo planiram,u tome sam dobra,i znam da kad budem dobila verenički prsten,da ću se posvetiti barme godinu dana organizaciji svog venčanja",govorila je Jacqueline u prošlosti.

Takođe je priznala u prethodnim intervjuima da bi volela da se venča u svojoj rodnoj Gvadalahari,kao što je oduvek sanjala.
Share this post on:reddit

Komentari

Margita
Ne verujem ja u ovo... afro
Miljana
Ja verujem,sigurno joj treba odmor,i zeli da uziva u ljubavi...
Margita
Pa to si u pravu,al vratice se sigurno uskoro... :telefoniranje: .perfekktno:D.
*So Different*
Neka se odmori, dosta je radila u zadnje vrijeme...
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu