Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Čet 11 Avg 2016, 18:09
Misterio de una Calle
- Misterija jedne ulice -

[You must be registered and logged in to see this image.]
Žanr: Misterija, triler, drama
Broj sezona: 2
Broj epizoda I sezone: 15
Broj epizoda II sezone: **
Godina: 2016.

SINOPSIS

Gabriela, Estefania, Adriana, Victoria i Marina žive u jednoj maloj ulici u Meksiku. Sve su udate osim Marine koja živi sama. Veoma brzo su postale najbolje komšinice. Dani im prolaze tako što su tokom celog dana zajedno sve do večeri. Izgleda kao da je svaka zapostavila svog muža, ali nije tako. Veče je vreme koje posvećuju njima. Marina je jedina koja tokom noći izlazi i provodi se sa ostalim društvom. I kako ide sve kao po običaju, dani prolaze u njihovim okupljanjima i ogovaranjima drugih žena i komšija, a noći u krevetima sa svojim muževima, sve izgleda idealno i lepo. Međutim, jedna noć menja sve. Noć kada jedna od ovih prelepih dama biva misteriozno ubijena. Od tada se sve komšije gledaju drugim očima i postaju sumnjivi. I svi traže odgovor na samo jedno pitanje: Ko je ubica?


Poslednji put izmenio Lazar :) dana Pon 22 Avg 2016, 20:12, izmenio ukupno 4 puta
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Čet 11 Avg 2016, 18:16
U GLAVNIM ULOGAMA

Catherine Siachoque / Gabriela Aguilar

[You must be registered and logged in to see this image.]

Aylin Mujica / Estefania Soto

[You must be registered and logged in to see this image.]

Adriana Louvier / Marina Vega

[You must be registered and logged in to see this image.]

Susana Gonzalez / Adriana Hierra

[You must be registered and logged in to see this image.]

Marlene Favela / Victoria Diaz

[You must be registered and logged in to see this image.]

OSTALE LIKOVE ĆU OTKRITI POSLE SVAKE EPIZODE
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Čet 11 Avg 2016, 18:21
POSTER:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Pet 12 Avg 2016, 12:07
Ne verujte komšijama! Oni vas mogu ubiti!


Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

USKORO!
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Ned 14 Avg 2016, 18:04
Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

PREMIJERA SUTRA U 20:00!
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Pon 15 Avg 2016, 21:42
Misterio de una Calle
- Misterija jedne ulice -

Epizoda 1


Volim Meksiko Siti. Nisam se rodila ovde, ali sam se pre nekoliko godina preselila sa svojim suprugom Lisandrom i upoznala nekoliko devojaka iz mog susedstva koje su mi postale najbolje prijateljice. Estefania, Adriana, Victoria, a od skoro i Marina koja se doselila pre samo nekoliko meseci, ali je vrlo brzo postala svima draga. I pored toga što je ulica u kojoj živim poprilično mračna i tiha, osećam se sigurno jer je pored mene tu moj suprug Lisandro. Obožavam ga! Pomogao mi je u najtežim trenucima: kada sam izgubila oba roditelja u veoma kratkom vremenskom periodu, a gubitak bebe je bila posledica tuge i šoka koji sam doživela. Uspela sam sve to da prebrodim zahvaljujući njemu.
 
Sreda, 25. novembar 2015.
 
Lisandro: Dobro jutro!
Gabriela: Dobro jutro, ljubavi! Kako si spavao?
Lisandro: Kad sam pored tebe uvek spavam odlično.
Gabriela: Slušaj, mislila sam da danas ceo dan posvetim nama.
Lisandro: Zar nećeš biti sa drugaricama?
Gabriela: Ne. Odlučile smo da danas ostanemo kod kuće i ne izlazimo. Previše smo zapostavile svoje jače polovine.
 
Ipak, nije tako bilo. Ceo dan smo provele zajedno. Pričale smo o raznim temama, malo smo šopingovale, a onda se ponovo uvukle u fotelje i nastavile da pričamo.
 
Adriana: Da li znate koga sam videla danas?
Estefania: Koga? Baš me zanima.
Adriana: Svog bivšeg. Mislim, bili smo u vezi pre nego što sam se udala za Poncea.
Gabriela: Stvarno? Je l’ on tebe video?
Adriana: Da.
Marina: I? Šta je bilo? Pričaj.
Adriana: Pa ništa. Malo smo popričali. Rekao mi je da sam još uvek lepa kao pre, da izgledam kao da su godine za mene stale.
Victoria: Pa to svi bivši kažu kad sretnu svoje bivše. Mada, to je i dobro zato što znači da mu se još uvek sviđaš.
Adriana: Mislim da nije tako. Oženjen je, ima dvoje dece i ovde je došao samo na odmor.
Victoria: Adriana, što si se odmah tako razočarala? Pa zar ti nisi srećna?
Adriana: Naravno da jesam. Ponce je predivan, voli me kao i ja njega, trudi se da mi priušti sve što poželim.
Marina: Pa? U čemu je onda problem?
Adriana: Problem je to što dok sam bila sa njim maštala sam o tome kako živimo negde daleko od Meksika i imamo upravo dvoje dece. Sada je on to ostvario sa nekom drugom ženom.
Gabriela: Ali ima i u tome nešto dobro.
Adriana: Šta?
Gabriela: Sigurno je ta žena gora od tebe.
Estefania: Gabriela je duhovita kao i obično. (smeje se)
Marina: Kad već pričamo o momcima, ja mislm da sam srela ljubav svog života.
Estefania: Konačno! Ko je u pitanju?
Marina: Zove se Roberto. Znači nije oženjen, nema decu i predobar je u krevetu!
Gabriela: Opa! Pa ti si to nešto krila od nas!?
Marina: Pa, jesam. Mislim, ne dugo, znamo se samo nedelju dana, ali nekako čekala sam pravi trenutak. Htela sam da se uverim da je to to.
Victoria: Gde ste se upoznali?
Marina: Pa... (počela je da razmišlja) U kafiću, da.
 
Ne znam iz kog razloga, ali Marina mi uopšte nije delovala sigurno. Kao da je nešto krila. U svakom slučaju, ja verujem u nju i znam da ako nešto krije sigurno nema veze sa našim prijateljstvom.
 
00:52 kuća Estefanie i Everarda Soto
 
Estefania: Ćao.
Everardo: Malo ste se zadržale danas.
Estefania: Pa, zapričale smo se. Ti se ljutiš?
Everardo: Ma ne, samo onako sam to rekao. (hvata je za ruku, privlači ka sebi i počinje da je ljubi) Hajde da napravimo bebu.
Estefania: (gura ga od sebe) Ljubavi, moram nešto da ti kažem.
Everardo: Reći ćeš mi sutra. (nastavlja da je ljubi)
Estefania: Ali hitno je!
Everardo: Šta to toliko hitno mora da prekine ovaj romantični događaj? (ne prestaje da je ljubi)
Estefania: Stani! (gura ga i pomera se) Danas sam bila kod doktora!
Everardo: (zbunjeno) Kod doktora? Zašto?
Estefania: Uradila sam sve moguće testove i...
Everardo: I? Kakvi testovi? O čemu pričaš?
Estefania: Doktor mi je rekao da nikada neću zatrudneti. (počinje da plače)
Everardo: Molim?! Kako to?
Estefania: Ne znam! (plače) Jednostavno, ne mogu!
Everardo: To je nemoguće! Ti znaš da ja najviše od svega želim da mi rodiš dete! Ići ćemo kod drugog doktora, sigurno ovaj nije bio dobar!
Estefania: Ne! Ovaj je najbolji u celom Meksiku! Na žalost, moramo da se pomirimo sa tim.
Everardo: (uzima jaknu i izlazi iz kuće)
Estefania: Everardo?!! Gde ćeš?! (polazi za njim, ali joj on zatvara vrata ispred nosa) Everardo!
 
01:10 Anselmo i Victoria leže zajedno i pričaju.
 
Anselmo: Zar nije trebalo da današnji dan provedeš sa mnom?
Victoria: Jao da, ali došlo je do male promene. Nadam se da se ne ljutiš.
Anselmo: I pored toga što sam zbog toga otkazao ručak u našem omiljenom restoranu, ne, ne ljutim se. (ljubi je u čelo)
Victoria: Da sam znala ne bih to uradila.
Anselmo: Ma nema veze. Nego, kako ti je prošao dan?
Victoria: Kao i obično. Sedele smo kod Marine i pričale svašta. Pre toga smo malo šopingovale i tako.
Anselmo: Uvek sam želeo da znam o čemu pričate. Mislim, nemoj to da shvatiš kao ljubomoru, ali prosto interesuje me.
Victoria: E pa to ti ne mogu reći. Dogovor je dogovor i moram to da poštujem. Samo da znaš, nema potrebe da budeš ljubomoran.
Anselmo: Verujem ja tebi. Baš sam umoran. Laku noć! (ljubi je i gasi lampu)
Victoria: Laku noć! (krenula je da ugasi lampu, ali se pre toga okrenula ka njemu) I da, nadoknadiću ti otakazan ručak za danas. (oboje su se nasmešili, zagrilili i zatvorili oči)
 
Četvrtak, 26. novembar 2015.
 
Današnji dan je počeo kao i svaki drugi. Okupili smo se kod Victorie u dvorištu i popile našu, ko zna koju po redu, prvu jutarnju kafu. Sve je bilo kao i obično osim jedne stvari. Marina se tog jutra nije pojavila. Sve smo se zapitale zbog čega, ali nijedna nije znala razlog.
 
Gabriela: Baš sam iznenađena. Obično se prva pojavi kad je pozovemo. Hajde da opet okrenemo njen broj.
Estefania: Već sam zvala 10 puta, ne javlja se.
Gabriela: Probaj opet.
Estefania: (uzima telefon, okreće Marinin broj) Ne, ne javlja se još uvek.
Victoria: Baš se brinem.
Adriana: Devojke, šta vam je? Verovatno se sinoć kasno vratila kući pa je ostala duže da spava. Možda čak ni ne čuje telefon.
Estefania: (zamišljeno) Da, i ja to mislim.
Gabriela: Hajde da ipak proverimo.
Victoria: Slažem se. Ne mogu da sedim mirna. Idemo kod nje. (ustaje, kao i sve ostale i kreću ka Marininoj kući)
 
Ni na kraj pameti mi nije palo da ću videti ono što sam videla.
 
Gabriela: Aaa! O Bože! Marina!
 
Marina je ležala na podu pored kauča u dnevnoj sobi. Krv joj je tekla iz glave. U ruci je držala mobilni telefon koji je i dalje zvonio. Međutim, nijedna od nas je nije zvala.
 
Kraj 1. epizode


ULOGE:

Catherine Siachoque / Gabriela Aguilar
Aylin Mujica / Estefania Soto
Susana Gonzalez / Adriana Hierra
Marlene Favela / Victoria Diaz
Adriana Louvier / Marina Vega
Ivan Sanchez / Everardo Soto
Sebastan Rulli / Lisandro Aguilar
Rafael Amaya / Anselmo Diaz

NOVA EPIZODA U SREDU!
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Sre 17 Avg 2016, 12:36
Znam gde si bio juče u ovo vreme!

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice
VEČERAS U 20:00!
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Sre 17 Avg 2016, 20:00
Misterio de una Calle
- Misterija jedne ulice -

U prethodnoj epizodi
 
Volim Meksiko Siti. Nisam se rodila ovde, ali sam se pre nekoliko godina preselila sa svojim suprugom Lisandrom. Obožavam ga! Pomogao mi je u najtežim trenucima.
Adriana: Da li znate koga sam videla danas? Bivšeg. Mislim, bili smo u vezi pre nego što sam se udala za Poncea.
Estefania: Uradila sam sve moguće testove i doktor mi je rekao da neću zatrudneti.
Everardo: Molim?! (uzima kaput i odlazi)
Okupili smo se kod Victorie u dvorištu i popile našu, ko zna koju po redu, prvu jutarnju kafu. Sve je bilo kao i obično osim jedne stvari. Marina se tog jutra nije pojavila.
Gabriela: Aaa! O Bože! Marina!
 
Epizoda 2
 
Tuga. U tom trenutku sam osećala tugu. I ne samo ja, već sve četiri. Izgubile smo jedno prelepo i predobro biće. Ko je ubica? Zašto je ubio Marinu? Osećala sam da nešto krije i sada sam 99% sigurna da je to tačno. Ubrzo nakon što smo pronašle Marinu došla je policija. Svi smo osumnjičeni.
 
Četvrtak 26. novembar 2015.
13:00 – policijska stanica
 
Policajac Rodrigo: Kada ste poslednji put videli Marinu?
Gabriela: Juče smo sedele zajedno nas 5 ispred njene kuće.
Rodrigo: Kada ste se razišle?
Gabriela: (razmišlja) Nisam sigurna, ali mislim da je bilo između 00:45 i 01:00.
Rodrigo: Da li ste primetili nešto čudno kod ubijene?
Gabriela: Marina. Molim vas nemojte govoriti „ubijena“. (posle kraće pauze) Da, primetila sam.
Rodrigo: Recite mi, molim vas, šta?
Gabriela: Imala sam osećaj kao da nešto krije.
Rodrigo: Zbog čega?
Gabriela: Te noći smo pričale o momcima. Marina je rekla kako misli da je konačno pronašlja ljubav svog života.
Rodrigo: I šta je tu čudno?
Gabriela: Prvo mi je bilo čudno što je to krila od nas nedelju dana, a obično kada nam se nešto zanimljivo desi odmah ispričamo jedna drugoj. Posle toga bilo mi je čudno to što kada smo je pitale gde je upoznala tog momka ona nam nije odmah odgovorila. U tom trenutku se baš zamislila, kao da je smišljala šta da kaže.
Rodrigo: Koji je razlog? Šta vi mislite?
Gabriela: Iskreno, ne znam. Jedino mi je palo na pamet da možda taj dečko nije čist. Razumete?
Rodrigo: Razumem...
 
13:55
 
Rodrigo: Gde ste otišli posle vašeg okupljanja ispred Marinine kuće?
Estefania: Otišla sam svojoj kući.
Rodrigo: Vi živite sami?
Estefania: Ne, imam supruga.
Rodrigo: Šta ste radili kada ste se vratili kući?
Estefania: Malo sam se posvađala sa suprugom. Ne bih da pričam o tome, to su privatne stvari.
Rodrigo: U redu. Nema potrebe da pričate. Slobodni ste.
 
14:15
 
Rodrigo: Kakva je bila Marina, po vašem mišljenju?
Victoria: Marina je bila jedna jako fina devojka. Poslednja je došla u naš kraj, ali se vrlo brzo uklopila. Primile smo je u naše društvo zato što smo osećale da pripada nama. I da, jedina je bila neudata, nije čak ni imala momka.
Rodrigo: Jedna vaša prijateljica mi je rekla da je Marina pronašla momka, odnosno pričala je o tome. Da li je to tačno?
Victoria: Da, pomenula je to. Ali nije bilo ništa posebno. Mislim, rekla je samo da su se upoznali u kafiću i da se znaju samo nedelju dana.
Rodrigo: Da li je možda rekla njegovo ime?
Victoria: Ne.
Rodrigo: Šta ste radili posle vašeg okupljanja?
Victoria: Otišla sam kući. Malo sam pričala sa svojim suprugom o nekim našim privatnim stvarima i posle toga smo se uspavali...
 
14:45
 
Rodrigo: Da li možda sumnjate u nekog?
Adriana: Iskreno, ne.
Rodrigo: Šta mislite, zašto je ubijena?
Adriana: Ni to ne znam. Marina je bila jedna jako fina devojka, ne znam koji monstrum bi mogao to da joj uradi.
Rodrigo: Koliko dobro ste je znali?
Adriana: S obzirom na to da je došla pre mesec dana nisam je znala kao ostale devojke, ali generalno sam dosta toga i znala.
Rodrigo: Da li možda znate gde joj je porodica?
Adriana: (razmišlja) Nemam pojma. Sad baš razmišljam, nikada u našim razgovorima nije spominjala porodicu...
 
15:23
 
U hodniku smo nas četiri sa svojim jačim polovinama. Čekali smo policajca Rodriga. Sve 4 smo bile na ispitivanju i za sada nijedna nije osumnjičena. Mislim, znam da nijedna od nas nije to uradila, 100%.
 
Rodrigo: Za sada ne znamo ni ko je ubica, ni kako je ubijena, ni zašto. Ispitivanja su za danas završena. Sutra ćemo znati više o ovom ubistvu. Sada ste slobodni. Zvaćemo vas ako nam trebaju još neke informacije. (okreće se prema kancelariji)
Gabriela: Izvinite. (Rodrigo se okreće) Kada ćemo saznati čime je ubijena?
Rodrigo: Uskoro. Javiću vam ja, ne brinite.
 
Otišla sam kući sa Lisandrom. Plakala sam kao kiša. Još uvek nisam mogla da verujem da nje više nema. Živela je preko puta mene. Stalno sam gledala kroz prozor.
 
Lisandro: Ljubavi, dođi.
Gabriela: (ne skida pogled sa prozora) Čekaj.
Lisandro: Umorna si. Idi lezi.
Gabriela: Ne mogu.
Lisandro: Ali tako ništa nećeš postići. Izvini, ali... Ne možeš vratiti Marinu.
Gabriela: (gleda u Lisandra) Molim?! (ustaje i odlazi u spavaću sobu)
Lisandro: Ga...
 
17:00 – kuća Estefanie i Everarda Soto
 
Everardo: (prilazi Estefaniji koja sedi za sto uplakana) Kako si?
Estefania: Nikako. Juče ono, danas ovo.
Everardo: Izvini. Preterao sam juče.
Estefania: Nema veze. Ako ti se više ne sviđam možeš da ideš.
Everardo: Sviđaš mi se. Juče sam bio u šoku. Nisam očekivao takvu vest.
Estefania: Ja mislim da ti se ne sviđam.
Everardo: Zašto tako misliš?
Estefania: Znam ja zašto. I ti ćeš uskoro saznati! (ustaje i izlazi iz kuće)
 
Petak 27. novembar 2015.
11:15 – policijska stanica
 
Rodrigo: Zvao sam vas zato što imam neke novosti za vas, ali prvo vas molim da pozovete vaše muževe.
 
Baš sam se iznenadila. Nisam znala zašto želi da oni dođu. Mislim, niko od njih nema veze sa ovim. Oni čak nisu dobro ni poznavali Marinu. Nema veze, pozvale smo ih i oni su došli.
 
Rodrigo: Prvo želim da znate da niko od vas nije osumnjičen, ali ipak svi ste bili u nekom kontaktu sa Marinom, pa makar i to bilo samo pozdravljanje kad se sretnete na ulici. Moje kolege i ja smo zbog toga odlučili da i vas ispitamo.
Everardo: Ali mi nemamo nikakve veze sa tim. Ja čak nisam dobro ni znao tu devojku.
Estefania: (ljutito) Ta devojka ima ime, Everardo! I znaš ga vrlo dobro!
Rodrigo: (gleda u Everarda) Molim vas dođite kod mene.
 
Everardo i Rodrigo odlaze u kancelariju:
 
Rodrigo: Gde ste bili u noći kada je Marina ubijena?
Everardo: Ne znam čemu sve ovo, ali odgovoriću vam. Kod kuće.
Rodrigo: Vaša supruga je Estefania?
Everardo: Da.
Rodrigo: Juče mi je rekla da ste se to veče posvađali.
Everardo: Jesmo. Sitnica.
Rodrigo: Pa ne znam da li se zbog sitnice odlazi od kuće u 01:00.
Everardo: Da, otišao sam! Kakve to veze ima sa ovim ubistvom?
Rodrigo: Možda ima, videćemo. Gde ste bili?
Everardo: (ljutito) Hm, otišao sam u jedan restoran.
Rodrigo: Zar restorani rade u to vreme?
Everardo: Pa dobro, više je to kao neki klub.
Rodrigo: Molim vas budite precizni. Restoran ili klub?
Everardo: (sve nervozniji) Klub!
Rodrigo: U koliko ste se vratili?
Everardo: Nisam se ni vratio. Sedeo sam u klubu dok nisu zatvorili, posle toga sam otišao da spavam kod druga.
Rodrigo: U redu. Za sada ste slobodni. Recite sledećem da uđe.
 
I svi muškarci su bili ispitani. Lisandro mi je rekao otprilike koja pitanja su mu postavili. Nije osumnjičen. Ja znam da nema razloga za to. Mada, bilo mi je čudno što je rekao ono ujutru, ali opet sigurna sam da ne bi uradio tako nešto. Naročito ne mojoj drugarici.
 
01:25 Everardo je sam kod kuće. Estefania je otišla kod Adriane zato što nije želela da spava u istoj kući sa njim. Everardo sedi pored kamina i razmišlja o svemu što se desilo. Neko je pokucao na vrata. Ustao je, otvorio, ali nije bilo nikog. Slučajno je pogledao ka podu i video jedan savijen papir. Uzeo ga je u ruku i otvorio. Iznenadio se i uplašio.
 
Everardo: (čita) Znam gde si bio juče u ovo vreme! wink
 
Kraj 2. epizode
 
ULOGE:
Catherine Siachoque / Gabriela Aguilar
Aylin Mujica / Estefania Soto
Susana Gonzalez / Adriana Hierra
Marlene Favela / Victoria Diaz
Ivan Sanchez / Everardo Soto
Fernando Colunga / Rodrigo Perez
Sebastan Rulli / Lisandro Aguilar

NOVA EPIZODA U PETAK!
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Pet 19 Avg 2016, 12:34
Neko je lagao!

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice
VEČERAS U 20:00!
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Pet 19 Avg 2016, 20:00
Misterio de una Calle
- Misterija jedne ulice -

U prethodnoj epizodi
 
Policajac Rodrigo: Kada ste poslednji put videli Marinu?
Gabriela: Juče smo sedele zajedno nas 5 ispred njene kuće.
Rodrigo: Šta ste radili kada ste se vratili kući?
Estefania: Malo sam se posvađala sa suprugom. Ne bih da pričam o tome, to su privatne stvari.
Everardo: (čita) Znam gde si bio juče u ovo vreme! wink
 
Epizoda 3
 
Jutro je.  Everardo ustaje i odlazi na posao. Na stolu je ostala ispijena flaša viskija, a pored nje onaj papir, ponovo presavijen. Posle nekoliko minuta od njegovog odlaska dolazi Estefania sa Adrianom.
 
Estefania: Uđi. Samo da uzmem neke stvari iz spavaće sobe i odmah se vraćam.
Adriana: U redu. (Estefania odlazi, a Adriana seda za trpezarijski sto i vidi flašu i papir. Papir uzima u ruke i otvara. Čita u sebi) Znam gde si bio juče u ovo vreme! Šta je ovo?! (Estefania se vraća)
Estefania: Da li si možda negde videla moj mobilni telefon?
Adriana: Ne.
Estefania: Nema veze. (ponovo odlazi u spavaću sobu)
Adriana: Estefania!
Estefania: Reci!
Adriana: Dođi da vidiš nešto!
Estefania: (izlazi iz spavaće sobe i odlazi kod Adriane) Šta je bilo?
Adriana: Pogledaj. (pokazuje joj papir)
Estefania: (čita) Znam gde si bio juče u ovo vreme! (gleda u Adrianu) Odakle ti ovo?
Adriana: Našla sam na stolu, pored flaše viskija.
Estefania: Pa, ne znam šta će ovde. Možda je Everardovo. (baca papir u smeće)
Adriana: Stani! Zar ne bi trebalo da pokažemo policji?
Estefania: Zašto?
Adriana: Ako je to namenjeno Everardu, a očigledno jeste pošto je pisano u muškom rodu, i ako je on to dobio i pročitao juče onda verovatno ima veze sa Marininim ubistvom.
Estefania: Ne razumem.
Adriana: Ti si se skroz izgubila. Juče je dobio papir na kom piše Znam gde si bio juče, ako sada gledamo to se odnosi na prekjuče, a prekjuče je Marina ubijena. Kapiraš?
Estefania: (razmišlja) Ahaaa. Ali nema veze sa tim sigurno.
Adriana: Estefania, ja ću to prijaviti policiji!
Estefania: U redu. Ja sam papir već bacila, izvadi ga ti. (odlazi u spavaću sobu)
Adriana: (vadi papir sa dva prsta) Kad ne znaš da razmišljaš.
 
Everardo je na poslu. Sedi u kancelariji i razmišlja o papiru koji je prethodne noći dobio. Neko kuca i otvara vrata.
 
Ponce: Da li si slobodan?
Everardo: (iznenađeno) O! Jesam. Uđi.
Ponce: (ulazi i seda na stolicu) Šta radiš?
Everardo: Ma ništa. Sređujem neke papire, kao i svaki put. Baš sam se iznenadio kad sam te video. Je l’ postoji neki razlog što si došao?
Ponce: Ma ne. Došao sam onako. Pustili su nas ranije sa posla, Adriana je otišla sa Estefaniom kod vas, a meni je dosadno da sedim sam kod kuće, pa sam se setio tebe.
Everardo: (iznenađeno i po malo uplašeno) Estefania i Adriana su kod nas?
Ponce: Da. Zašto si se tako uplašio?
Everardo: Ma nisam se uplašio. Ne znam zašto je Estefania došla.
Ponce: Pa to je i njena kuća, zar ne?
Everardo: Da, da. Nego, znaš da smo se posvađali i da je spavala kod tebe i Adriane, pa mi je zato malo čudno što je došla. (uzima kaput) Izvini, ali ja moram sad da idem do banke. Sad sam se setio, a trebalo je da odem još malopre.
Ponce: U redu, neću te više zadržavati. (pozdravlja se sa njim i odlazi, a zatim i Everardo izlazi iz kancelarije)
 
Subota 28. novembar 2015.
15:00 – policijska stanica
 
Estefania i Adriana su pokazale Rodrigu papir.
 
Rodrigo: (gleda u papir i razmišlja) Da, ovo bi moglo imati neke veze sa Marininim ubistvom. (gleda u Estefaniu) Gde je vaš muž sada?
Estefania: Verovatno na poslu. Nisam spavala kod kuće sinoć, pa nisam sigurna.
Rodrigo: Vas dvoje često odlazite, jedan, pa drugi?
Estefania: Kako to mislite? Ovo je prvi put da sam ja otišla. On do sad nije odlazio nijednom.
Rodrigo: (iznenađeno) Moraću da razgovaram sa njim ponovo.
 
Prošlo je 2 dana od Marininog ubistva. Sutra je sahrana. Ne znam kako ću podneti kada je vidim u sanduku. Još uvek mi je teško. Lisandro me teši, ali mislim da ne pomaže.
 
Lisandro: (prilazi Gabrieli) Dušo, kako si?
Gabriela: Onako.
Lisandro: Da li imaš vremena da malo popričamo?
Gabriela: Naravno, reci.
Lisandro: Želim da ti se izvinim za ono od juče. Stvarno mi nije bila namera to da ti kažem. Prosto, izletelo je iz mene.
Gabriela: Ne brini, ne ljutim se. (nasmešila se i poljubila ga) Mada, moram priznati da si me iznenadio.
Lisandro: Znam da nisi to očekivala od mene. Stvarno nisam mislio ništa loše. Prošli smo mnogo toga zajedno, gubitak tvojih roditelja, pa onda i naše bebe. Ne znam šta mi se sada desilo.
Gabriela: Bio si uvek uz mene. Verovatno si i ti umoran od svega.
Lisandro: I sada sam uz tebe. (pravi kraću pauzu) Sutra je sahrana.
Gabriela: Znam. I ne znam kako ću podneti.
Lisandro: Teško ti je, svima je teško. Čak i meni, i ako je nisam dobro poznavao. Budi jaka.
Gabriela: Trudiću se. (grle se i ljube)
Lisandro: (prestaje da je ljubi) Ja danas spremam večeru. Šta želiš?
Gabriela: (smeši se) Pa, znaš šta najviše volim.
Lisandro: (razmišlja) Setio sam se! Idem odmah da kupim potrebne namirnice. Brzo se vraćam! (uzima kaput i izlazi iz kuće)
 
Adriana i Estefania su u parku. Pridružila im se Victoria. Ispričale su joj šta se desilo.
 
Victoria: Zar ne bi trebalo da javimo Gabrieli?
Adriana: Ne znam. Teško joj je.
Victoria: Pa i nama je teško. Zar ne?
Adriana: Jeste, ali ona je ovo najteže podnela. Ipak, nije prva nesreća koja je zadesila.
Estefania: Slažem se sa Adrianom. Bolje je da neko vreme ćutimo.
Victoria: I, sad ispada da je Everardo kriv?
Adriana: Victoria!
Estefania: (hladno) Tako ispada. Ja verujem da nije.
Adriana: (gleda u Estefaniu) Je l’ mogu nešto da te pitam?
Estefania: Slobodno.
Adriana: Zašto si tako hladna kad pričamo o svemu ovome?
 
Everardo se vratio kući. Ulazi i odmah gleda ka stolu. Tu je samo flaša viskija.
 
Everardo: Videle su! Moram što pre ovo da rešim! (vraća se ka ulaznim vratima, otvara ih i iznenađuje se)
Rodrigo: Dobar dan! Gospodine Everardo morate da pođete sa mnom na još jedan razgovor!
 
15:45 – centralni park Meksiko Sitija
 
Estefania: Zašto sam hladna? Zato što me baš briga za Everarda!
Victoria: Šta se desilo sa vama? Zašto ste se posvađali?
Estefania: Zato što je budala i debil!
Victoria: Estefania, reci nam.
Estefania: U redu. Bila sam kod doktora, rekao mi je da nikada neću biti trudna.
Adriana: Šta? Kako to?!
Estefania: (malo se nasmejala, a onda su joj se oči napule suza) To je i Everardo pitao pre nego što se naljutio i otišao. Ne znam.
Victoria: Naljutio se zato što mu ne možeš roditi decu?! Skot!
 
15:58 – policijska stanica
 
Rodrigo: Gospodine Everado, zamoliću vas da sada budete iskreni!
Everardo: Šta? Prošli put nisam bio?
Rodrigo: Verovatno niste, pošto ste dobili ovu poruku! (pokazuje mu) Recite mi, gde ste bili?
Everardo: (nervozan trese nogu velikom brzinom) U redu! Reći ću vam! Te noći sam bio sa Marinom!
 
Kraj 3. epizode
 
ULOGE:
 
Catherine Siachoque / Gabriela Aguilar
Aylin Mujica / Estefania Soto
Susana Gonzalez / Adriana Hierra
Marlene Favela / Victoria Diaz
Ivan Sanchez / Everardo Soto
Fernando Colunga / Rodrigo Perez
Sebastan Rulli / Lisandro Aguilar
Julian Gil / Ponce Hierra

NOVA EPIZODA U PONEDELJAK!
Sponsored content

Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice Empty Re: Misterio de una Calle / Misterija jedne ulice

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu