Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Homeland / Domovina Empty Homeland / Domovina

Sre 03 Avg 2016, 16:38
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nikolas Brodi (Damian Lewis) i njegova jedinica u Iraku, biva uhvaćena u zasedu i uz zvuke neprijateljske vatre, veza se prekida. Niko nije pronadjen i proglašeni su mrtvima. Uz počasti bivaju sahranjeni, ostavljajući svoje porodice u tuzi.

Skoro 10 godina kasnije, vojska zauzima neprijateljski bunker i u jednoj prostoriji nalaze izmučenu osobu, neprepoznatljivog izgleda. Nepoznato lice izgovara samo jednu rečenicu: "Ja sam Amerikanac".

Vest da je Nikolas Brodi preživeo 10 godina u zatočeništvu trpeći nesaglediva mučenja, odjekuje celim svetom. Uz počasti se vraća u domovinu svojoj porodici i biva proglašen herojem.

Keri Matison (Claire Danes) je specijalni agent CIA. Briljantni operativac kako na terenu tako i u analitici. Problem joj predstavlja nasledni sindrom psihičke nestabilnosti koji suzbija lekovima i istovremeno krije od nadležnih. Ona je ubedjena je da u celom dogadjaju nešto nije u redu. Sumnja da Nikolas nije tek tako preživeo i da je zapravo vremenom postao blizak islamistima koji su ga zarobili. Da li Keri ima ispravno uverenje ili je sve samo proizvod njene fikcije?

Homeland (Domovina) je politički napeti triler koji govori o svetu špijunaže, međunarodnom terorizmu, političkom licemerju, večitoj borbi između istoka i zapada, o sukobu religija, tajnim službama, tragičnim sudbinama glavnih junaka, njihovom ličnom požrtvovanju za dobrobit svih i unutrašnjim borbama i iskušenjima kroz koje prolaze, vodeći svoje ratove u borbi protiv "vetrenjača".
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Homeland / Domovina Empty Re: Homeland / Domovina

Sre 03 Avg 2016, 16:42
[You must be registered and logged in to see this image.]
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Homeland / Domovina Empty Re: Homeland / Domovina

Sre 03 Avg 2016, 16:43
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Homeland / Domovina Empty Re: Homeland / Domovina

Sre 03 Avg 2016, 16:57
Ne znam šta mi se dešava sa ovom serijom ali nikako nmg da se nakanim da je pogledam. Stigla sam do 2x03 i ni da maknem već više od godinu dana. Svi je hvale a meni sve nešto muljavo  o.O
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Homeland / Domovina Empty Re: Homeland / Domovina

Sre 03 Avg 2016, 17:01
Ja sam baš planirao da počnem da gledam, dopada mi se priča, skinuću bar pilot da pogledam. happy
Sponsored content

Homeland / Domovina Empty Re: Homeland / Domovina

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu