Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
22072016
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nova turska serija "Opasna ljubav" (orig. "Samanyolu"), snimljena 2009. godine uskoro počinje da se emituje na [You must be registered and logged in to see this link.]! Glavne uloge igraju Ozdžan Denis i Vildan Atasever.
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Pet 22 Jul 2016, 18:51Azor Ahai
Umesto da kupe neku noviju latino ili tursku seriju oni nas bombarduju serijama od pre 7 godina.  kez U kom terminu bi trebala da ide? Koja se završava? happy
Lazar_
Pet 22 Jul 2016, 19:35Lazar_
Kad sam pročitao naziv serije pomislio sam de je neka latino i to mi je pala na pamet Las Amazonas, ne znam zašto, ja tu seriju ni ne gledam. xD
Verovatno će ići posle Male neveste jer mislim da je pri kraju, a možda i posle Zehre, 3. sezona nema mnogo epizoda, pa se možda brzo završi.
Azor Ahai
Pet 22 Jul 2016, 19:38Azor Ahai
Napokon da se otarasimo Male neveste.  ples

Mene asociralo na Opasne igre (Perro amor).  kez

Pa i trebalo bi Las amazonas da puste jer su glumci poznati i priča je koja bi uspela, kada su mogli Reinu de corazones (koja nije za našu publiku uopšte) mogu i nju.
Lazar_
Pet 22 Jul 2016, 19:42Lazar_
Slažem se za LA. Jedno vreme se šuškalo da će kod nas krenuti Pasion y Poder, ali izgleda ništa od toga. sad:(
Azor Ahai
Pet 22 Jul 2016, 19:50Azor Ahai
Meni se čini da trenutno najveće šanse ima Tres veces Ana da krene na Prvoj.
Angelique + Sebastian = Lo que la vida me robo
Angelique + David = Abismo de pasion

Dve serije su prikazivane u protekle 3 godine sa Angelique na PRVA tv (od prikazanih 4, ako se ne varam), a ova serija je kombinacija prve dve (po glavnim parovima).
Lazar_
Pet 22 Jul 2016, 19:52Lazar_
Ma neka krene bilo koja samo da je latino. kez
Azor Ahai
Pet 22 Jul 2016, 20:19Azor Ahai
Pustiće, vreme im je. xD

Morate odgovoriti na temu da biste videli sadržaj poruke
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu